Kapat

Merhabalar,

Teknolojiyi ve gelişimi seven 22 yaşında, yazılım alanına ilgili bir bireyim. Lisans eğitmimi Trakya Üniversitesi’nin Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünde 2020 yılında bitirdim.

Yazılıma olan yoğun ilgim ve küçüklükten gelen merakımla beraber kendimi yazılım ve teknoloji alanında geliştirmekteyim. Yazılım konusunda merak ettiğim, aklıma takılan şeyleri o an araştırıp daha sonra uygulamalı bir şekilde öğrenerek ilerliyorum. Bu vakitte kadar çeşitli internet siteleri, forum siteleri, oyun sunucuları kurdum, masaüstü uygulamaları ve mobil uygulamalar tasarladım. Aynı zamanda bunlarında yanında kendimi photoshop alanında da geliştirmekteyim. Logo tasarımları, afişler, profil ve kapak tasarımları yapmaktayım.

İş tecrübemin çoğunluğunu freelancer olarak yaptığım işler oluşturmaktadır. Kişiye özel isteği üzerine uygulamalar ve görseller hazırladım. Bu tecrübelerin yanı sıra ekstra olarak bir şirkette Bilgi İşlem Sorumlusu olarak 2 aylık staj tecrübem ve 1 yıllık bilgisayar ve donanım üzerine bir iş yerinde hizmet vermiş bulunmaktayım.

Kapat

Mehmet Duran ATASEVEN

Teknolojiyi ve gelişimi seven 22 yaşında, yazılım alanına ilgili bir bireyim. Lisans eğitimimi Trakya Üniversitesi'nin Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünde tamamladım. Masaüstü, web, mobil ve grafik alanında işler çıkarmaktayım.

Sosyal Ağ